Premium&Free Member

None

MINDSET CALL

Video

Video

Rozhovory

4 Lekcí

0% Ještě nezahájeno

Připraveni ZAČÍT?

MINDSET CALL

LEDEN

4 Lekcí

Premium&Free Member

Dominik je super úspěšný kondiční a MMA trenér, který na své profesionální zápasy připravuje ty nejlepší atlety jako např. Jakub Vrána (NHL) a profesionální týmy. Je držitelem světového rekordu za nejrychlejší výstup na Kilimandžáro a zároveň otužilec, který pravidelně pořádá výstupy (v plavkách) na nejvyšší vrcholy naší domoviny (poslední byla Lysá Hora). S Dominikem jsme toho probrali hodně, ale hlavně témata vlastní limity a jejich překonávání.

Video lesson

Premium&Free Member

MINDSET CALL - PAVEL ŠOUR Pavel Šour, bývalá jednička České Republiky v boxu super těžké váze, který se ve své profi kariéře dostal do TOP 100 boxerů na světě. S Pavlem jsme probrali témata mentální odolnosti v těžkých situacích, jak mít správně nastavenou hlavu v obdobích, kdy se nedaří a jak posilovat vlastní vůli.

Video lesson

Premium&Free Member

Život je neuvěřitelné dobrodružství. Pořád nám připravuje zkoušky, na které musíme reagovat. Jen ti, kteří věří v sebe, ve své schopnosti, v to, že lze dosáhnout v podstatě čehokoli, žijí spokojenější a více naplňující život.

Video lesson

Premium&Free Member

Není chlap, jako chlap! Žijeme v době, kdy je na všechny vytvářen velký tlak, stejně tak nároky. Proto je potřeba na sobě neustále pracovat. Kromě toho je však velmi důležité se vrátit ke kořenům, poznat se a následně to zapracovat do nového, lepšího já.

Video lesson