fbpx


Naše PROFIT ACADEMY je ucelený Tradingový program

Komplexní systém, který kombinuje intenzivní kurzy a mentorství s bohatými podpůrnými aktivitami, abyste tradingové dovednosti získali co nejefektivněji. 

Dvě úrovně Profit Academy 

profit academy basic

Ideální startovní bod pro každého, kdo chce vstoupit do světa tradingu. Tento kurz je navržen tak, aby účastníkům poskytl pevné základy, nezbytné pro pochopení systému obchodování, a umožnil jim tak úspěšný start. Učíme vás základní principy a koncepty tradingu, abyste mohli s jistotou a pochopením vstoupit na finanční trhy a začít svou cestu k obchodnímu úspěchu.

PROFIT ACADEMY pro

Překračuje základní principy a nabízí hluboký pohled do reálných a konkrétních postupů, které jsou klíčové pro efektivní pohyb na finančních burzách. Účastníci se naučí pokročilé strategie, které jsou nezbytné pro úspěch v dynamickém prostředí finančních trhů.

Součástí vzdělávání u nás najdete

Analýzy trhu

backtesting

Zaměřujeme na týdenní retrospektivní analýzu trhu, během které pečlivě zkoumáme nedávné tržní události a identifikujeme potenciální příležitosti pro vstup.

market scan

Provádíme detailní rozbor aktuální situace na vybraných měnových párech, aby náš pohled na daný měnový pár byl vždy našim reálným výhledem.

živé obchodování s profit Coach

profit call

Analýza trhu, příležitostí a v případě vhodných podmínek i reálným vstupům do obchodů.

flipping

Obchodování, kde se za co nejkratší dobu snažíme realizovat co největší zisk.

Vzdělávací materiály

trading kvízy

Slouží k efektivnímu zhodnocení a upevnění vašich znalostí, umožňují vám identifikovat silné stránky a oblasti pro další rozvoj.

profit book

Komplexní naučná kniha plná konkrétních vzdělávacích prvků, navržená tak, aby poskytla hluboké pochopení tradingu a podpořila váš růst na obchodníka.

odborné informace a materiály

Fundované účty

V tomhle ebooku jsme zahrnuli zkušenosti s fundovanými účty, hlavně s těmi několika háčky, na které je potřeba se připravit, abyste zvýšili svoji šanci na svůj první payout. 

konzultace a veřejné webináře

trading konzultace

One-To-One konzultace je poradenství, které vám může pomoci optimalizovat vaše strategie a zvýšit vaši efektivitu na trhu.

open profit call & market scan

Umožňujeme široké veřejnosti se zájmem o trading, nahlédnout pod pokličku nejen tradingu, ale také možnost vidět naše Profit Coach v akci.

JIŽ BRZY SPUSTÍME: Trading Battle

trading battle

Klademe také důraz na zábavu a soutěživost - spojujeme učení s hrou, což zajišťuje, že váš vzdělávací proces bude nejen poučný, ale i zábavný. Připravte se na unikátní zážitky, kde se rozvoj dovedností snoubí s přátelskými soutěžemi, posilujícími komunitní ducha a motivaci na cestě k obchodnímu mistrovství.

nAŠI PROFIT KOUČOVÉ (Coach)

CHRISTIAN BREJCHA

Sdílí své znalosti a zkušenosti, aby pomohl ostatním dosáhnout podobného úspěchu a nezávislosti na finančních trzích.

ADRIÁN ŠEVČÍK

Pomáha začínajúcim aj skúseným traderom na ich ceste k úspechu. Jeho podpora, vedenie a cenné rady môžu využiť pri rozvoji svojich tradingových zručností. Cieľom je nadobudnúť zručnosti a naučiť sa konzistentne zhodnocovať kapitál.

Premium Member

Získej přístup k Profit Academy a také k ostatním programům, které ti zajistí tvůj Bohatý Život.

Free Member

Jako Free Member ochutnáš náš systém, získáš přístup k určitým programům, seznámíš se s námi. Pak se rozhodneš...

připravujeme

TRADING WORKSHOP MASTER - ZDOKONAL SVÉ DOVEDNOSTI

Celodenní workshop, kde bude čas jak na vzdělávání, tak na trading i na diskuze a kldadení otázek. To vše s cílem zdokonalení a být blíže k profitům z trhu

TRAINEE PROGRAM ACADEMY - z ŽÁKA NA KOUČE

Buďte mezi vybranými a měj ještě více osobního mentoringu, staň se jedním z koučů a pobírej tak další výhody firmy. Být blíže všemu.

Premium Member

Získej přístup k Profit Academy a také k ostatním programům které ti zajistí tvůj Bohatý život.

Free Member

Nic neriskuješ, ale hodně můžeš získat. To rozhodnutí je na tobě.Jako Free Member ochutnáš náš systém, získáš přístup k určitým programům.