fbpx


Naši Profit Coach v Profit Academy

Profit Coach jako jsou Adrian a Christian, nabízejí bohaté osobní zkušenosti a hluboké znalosti finančních trhů, aby pomohli traderům všech úrovní růst a dosahovat konzistentních zisků. S jejich vedením se můžete naučit, jak obchodovat s důvěrou, rozvíjet své strategie a překonávat výzvy na cestě k finanční nezávislosti.

CHRISTIAN BREJCHA

Christianův příběh je inspirativní cesta od konstrukce jeřábů v Německu k úspěšné kariéře full-time tradera. Během svého pobytu v Německu se Christian intenzivně vzdělával v oblasti finančních trhů a tradingu, což mu umožnilo rozvíjet dovednosti nezbytné pro úspěch na trzích. Christian vidí v tradingu nejen možnost finančního zhodnocení, ale především svobodu a flexibilitu.

Je přesvědčen, že trading je dovednost, kterou se může naučit každý, ale zároveň si je vědom, že konzistentní ziskovost vyžaduje disciplínu a neustálé vzdělávání. Pro Christiana je trading moderním a efektivním způsobem, jak si vydělat peníze, který nabízí jedinečnou kombinaci samostatnosti, flexibilní pracovní doby a neomezených možností růstu. 

ADRIÁN ŠEVČÍK

Adrián má 52 rokov, je plnohodnotný trader od roku 2021. V tradingu našiel zmysel a nástroj na ceste k úspechu. Je stelesnením skúseností a vášne v oblasti obchodovania na finančných trhoch. Jeho bohatá kariéra top manažéra v bankovom sektore, ktorá trvala viac ako dve dekády, mu poskytla pevný základ a hlboké porozumenie finančným trhom. Obchodovanie nevníma len ako svoje povolanie, ale aj spôsob ako ukázať cestu iným a pomôcť im získať potrebné vedomosti a zručnosti.

V Tradingu objavil Adrián svoje pravé životné poslanie - kombináciu práce s emóciami , analytického myslenia a neustáleho vzdelávania. Jeho prechod od manažerských pozícií k tradingu na plný uväzok ilustruje odhodlanie nasledovať svoje sny a plne sa venovať tomu, čo ho skutočne napĺňa.